Звернення голови РДА Сергія Буняка з нагоди Дня Гідності та Свободи

21.11.2014 | 16:48
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Шановна громадо Кельменеччини! Сьогодні, 21 листопада, минає рік, як на Майдан Незалежності вперше з акцією на підтримку євроінтеграції вийшли свідомі активісти, обурені тим, що уряд України вирішив зупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Акція «Євромайдан» передувала наступним подіям, які вже сьогодні ми називаємо Революцією Гідності.

Президент України Петро Порошенко підписав указ про щорічне відзначення 21 листопада Дня Гідності та Свободи.

Історія, а особливо рік, що минає, ставить перед нами багато запитань. І всі вони – про долю України.  Кожен свідомий громадянин має пам`ятати події, пов`язані зі спротивом українців політиці сталінського геноциду у минулому столітті, щоб усвідомлювати необхідність боротьби проти спровокованої кремлівською владою експансії на українські землі сьогодні. Життя приготувало Україні складний іспит.  І з першим випробуванням українці впоралися гідно. Ми продемонстрували перед усім світом свою європейську позицію.  Довели, що ми є! Показали наше непереможне прагнення до свободи! І світ повірив нам!

Зробити вибір, коли на терезах життя і смерть, - завжди важко. Та цей вибір зробили заради нас усі, кого сьогодні ми називаємо Небесною Сотнею. Цей вибір заради нас з Вами і заради впевненості у нашому ж таки майбутньому зробили Ігор Філіпчук, Олександр Паламар, Сергій Побережник та багато інших, кого вже, на превеликий жаль, немає з нами… Цей вибір підтверджують і всі ті, хто у ці непрості для держави дні стоїть на її захисті.

З огляду на нинішню суспільно-політичну ситуацію та події, що відбуваються в країні протягом останнього року, ми маємо пам’ятати про кожен наш крок до незалежності, кожну історичну віху – сумну і радісну, вчитися на помилках, робити все можливе, аби не допустити у сучасному цивілізованому світі порушення  прав та свобод людини, тортур та убивств, адже людське життя є найвищою цінністю. Виховуймо у собі державницьку позицію! Виховуймо у собі націю!

У День Гідності і Свободи та напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів  схилімо голови в глибокій жалобі і запалімо свічі в пам`ять про невинно убієнних героїв Небесної сотні та тих співвітчизників, які загинули голодною смертю, стали жертвами репресій тоталітарного режиму. Пам`ятаймо всіх, хто віддав життя за Україну, за її кращу долю,  всіх, хто стояв і стоїть на захисті нашої волі,  миру і спокою, на захисті кордонів нашої з Вами держави. Нам, живим, - взяти уроки Євромайдану та Революції Гідності, відстоювати загальнолюдські високоморальні цінності, європейські права й свободи!

Героям, що полягли за це, – вічна пам’ять! Слава Україні!

З повагою, голова Кельменецької райдерадміністрації Сергій Буняк

  •  

  •  

  •  

  •  
-