Звернення голови РДА Сергія Буняка та заступника голови райради Анатолія Горобця з нагоди 201-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка

06.03.2015 | 09:15
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

У кожного народу є особистості, імена яких оповиті невмирущою любов'ю і славою. В українського народу це Тарас Шевченко, чия безсмертна спадщина — одна з найбільших вершин людського генія. Цьогоріч  9  березня Україна відзначає 201-у річницю від дня народження славного поета, мислителя та пророка.  

Важко переоцінити постать Кобзаря для розвитку нашої культури, духовного відродження суспільства. Творчість Шевченка стала прикладом для багатьох поколінь українців, працювала на пробудження національної свідомості та формування державницького духу нації. І сьогодні слова Великого Тараса як ніколи актуальні. Ми повинні докласти максимум зусиль аби зберегти цілісність, незалежність та соборність нашої держави – України. Про це говорив Великий Кобзар, про це повинен пам’ятати кожен з нас. Через творчість Шевченка Україну пізнає світ, а його заклики до об’єднання досі працюють на консолідацію українського суспільства навколо найвищої цінності – вільної незалежної  України.

Закликаємо усіх наслідувати заклик Тараса Григоровича Шевченка: «Обнімітеся, брати, мої, молю вас, благаю!».

  •  

  •  

  •  

  •  
-