Звернення голови районної державної адміністрації Віталія Швеця та заступника голови районної ради Анатолія Горобця з нагоди 29 роковин Чорнобильської трагедії

26.04.2015 | 08:55
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції! Дорогі краяни! Двадцять дев’ять років відділяє нас від Чорнобильської катастрофи – найбільшої та найжахливішої за всю історію людства техногенної аварії. Вікопомні події, що сталися на берегах Прип’яті, і все, що з ними пов’язане, не має терміну давності.

Актуальність чорнобильських уроків підтвердила трагедія на АЕС "Фукусіма-1", коли японські атомники звернулися по допомогу до ліквідаторів наслідків Чорнобильської аварії. Цей промовистий факт засвідчив шанобливе ставлення світової громадськості до українських фахівців – "чорнобильців".

В серцях людей досі звучить відлуння тих трагічних подій. Ми не маємо права забувати про самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров’я прийдешніх поколінь. Будьмо ж гідними їх, в дні скорботних роковин Чорнобильської трагедії згадаймо поіменно загиблих, шануймо усіх, хто сьогодні поряд з нами.

Вічна пам’ять полеглим підкорювачам атомної стихії!  Честь і слава живим героям Чорнобиля!

  •  

  •  

  •  

  •  
-