Звернення голови райдержадміністрації Віталія Швеця та заступника голови райради Анатолія Горобця з нагоди 25-ї річниці проголошення Декларації про державний суверенітет

15.07.2015 | 13:28
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Шановні жителі району! 16 липня 2015 року Україна відзначає 25-річчя проголошення Декларації про державний суверенітет. В історичному календарі нашого народу ця дата є важливою віхою становлення української державності.

Цілі та цінності, проголошені в Декларації, взяті за основу при прийняті Акту про державну незалежність 24 серпня 1991 рокута були підтримані народом України на Всеукраїнському референдумі в грудні того ж року.

Декларація закріпила одвічне прагнення українського народу до незалежності та суверенітету, задекларувала принципи подальшого розвитку держави, заклала базові основи для формування законодавчої бази в цілому та прийняття Конституції України зокрема.

Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо вас з 25-ою річницею цієї визначальної історичної події. Бажаємо всім  вам  здоров’я, щастя,  добробуту, миру та злагоди вашим родинам, непохитної віри у гідне майбутнє нашої Української держави.

  •  

  •  

  •  

  •  
-