Звернення голови райдержадміністрації Віталія Швеця та заступника голови райради Анатолія Горобця з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

27.11.2015 | 15:23
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

 Шановні жителі району! Скорботний День пам'яті жертв голодоморів щорічно об‘єднує український народ – владу, громадсько-політичні сили, всіх громадян – навколо вшанування пам‘яті про загиблих від голоду.

Голодомор – жахлива сторінка Українського народу, на якій чорними літерами записані мільйони загиблих українців. Очевидним є те, що головною причиною Голодомору стала політика тоталітарного режиму – безвідповідальні експерименти з метою побудови держави з уніфікованою свідомістю. Ніби за безжальним розрахунком було підрізане коріння українського народу, розчавлено й отруєно віками усталену мораль.

     Трагічна пам’ять про Голодомор – це як чорний біль, бездонний колодязь, у який не хочеться  заглядати, але мусимо, аби не повторилося найстрашніше за всю історію України – штучне, насильницьке винищення людей.

   Завдяки свідкам та історикам ми вже знаємо досить правди, щоб зрозуміти, яка велика і безповоротно втрачена частина України лежить у тих могилах. Усе це ми маємо розуміти і пам‘ятати.

     А тому наш святий обов’язок сьогодні – зберегти пам’ять про всіх невинно закатованих, про всіх, хто не дожив, пам’ять про живих і ненароджених. Ніхто не має права про це забути! Закликаємо в цей день об'єднатись у молитві і поставити у кожному вікні свічку пам'яті.

  •  

  •  

  •  

  •  
-