Звернення голови райдержадміністрації Сергія Буняка та заступника голови районної ради Анатолія Горобця з нагоди 71-ої річниці визволення району від фашистських загарбників

27.03.2015 | 08:15
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Шановні жителі району. Дорогі учасники бойових дій у Великій Вітчизняній війні, ветерани війни, вдови, діти війни! 

В ці дні, які є святом безмежної вдячності живим і вшануванням пам'яті полеглих, від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть щирі вітання з нагоди 71-ої річниці визволення району від фашистського поневолення.

Бої за звільнення Кельменецького району тривали з 26 по 31 березня 1944 року. Сьогодні ми віддаємо данину пам'яті та любові визволителям рідного краю. Вони подарували нам найдорожче, що є у людини - життя та волю. Наш святий обов'язок - шанувати пам'ять загиблих і піклуватися про живих ветеранів, щоб герої військових років не почували себе забутими і самотніми, були оточені турботою та увагою. Адже кожен, хто у минулому захищав рідну землю, кожен, хто боронить її нині, має бути вшанований суспільством.

Зараз у нашій державі теж війна, є окупант, хоча й не оголошений. Кажуть , щонація, яка не пам’ятає своєї історії, не має майбутнього. Українцінавчилися цінувати власнуісторію та пам’ятаютьїї, тому мивпевнені, що у нас є майбутнє.

Дорогі ветерани, нехай ваші мужність і нескореність духу будуть прикладом для наступних поколінь, надихають на збереження миру в Україні. Щиро бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра і щастя, вічного мирного неба і здійснення усіх добрих надій.

  •  

  •  

  •  

  •  
-