Як правильно визначити страховий стаж для призначення пенсії

16.07.2014 | 10:42
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Кожен з нас хоче отримувати спочатку велику заробітну плату, а в майбутньому - і велику пенсію. Однак для того, щоб отримувати достойну плату за віддану працю протягом життя, необхідно пам’ятати про такі поняття як «стаж» та «зарплата». В основному саме від цих показників залежить розмір пенсії, про який необхідно дбати вже сьогодні. Після того як документи, необхідні для призначення пенсії, зібрані, можна звертатися до органів Пенсійного фонду України. З 1 січня 2004 року набрав чинності Закон України „Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”.

Важливою новацією цього Закону є те, що наявність стажу прямо пов’язана зі сплатою страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, тобто до страхового стажу зараховуються лише ті періоди, протягом яких сплачувалися страхові внески. Це, є принциповою відмінністю між поняттями „трудовий стаж” та „страховий стаж”.

Разом з цим, слід зазначити, що періоди трудової діяльності та інші періоди, що враховувалися до стажу роботи для призначення пенсії до набрання чинності цим Законом, зараховуються до стажу відповідно до здійснених записів в трудовій книжці та додаткових документів, які підтверджують періоди навчання, проходження військової служби та догляду за дитиною до 3-х років.

Однак, наявність трудової книжки і правильне її оформлення відіграє величезну роль при нарахуванні пенсії. Так, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній» від 12.08.1993 №637, основним документом, що підтверджує стаж роботи, є трудова книжка. Адже цей документ містить вичерпну інформацію про трудовий шлях людини, яка готується вийти на заслужений відпочинок. Багато поколінь українців підтверджували свою трудову діяльність за допомогою саме цього документа. Нині ж, при обчисленні пенсії трудова книжка, кажуть, не потрібна, не вірте - це не так.

Інформація про трудову діяльність особи починаючи з 01 січня 2004 року міститься в базі даних системи персоніфікованого обліку застрахованих осіб, якою володіють органи Пенсійного фонду України. Отже, законодавством передбачено лише єдиний варіант зарахування до страхового стажу періоду роботи після 01 січня 2004 року — сплату мінімального страхового внеску.

Але як впевнитися, що розмір пенсії – Вашого щомісячного доходу на майбутні роки – буде розраховано правильно? Схема розрахунків оперує цілим рядом даних, які містяться у Ваших особистих документах, довідниках або отримуються шляхом обчислення, наприклад:
стаж, який обчислюється в місяцях;
коефіцієнт страхового стажу;
величина оцінки одного року стажу (у відсотках);
коефіцієнт заробітної плати застрахованої особи;
сума коефіцієнтів заробітної плати;
сума заробітної плати;
заробітна плата для обчислення пенсії;
середня заробітна плата (дохід) у середньому на одну застраховану особу в цілому в Україні і т.д.

Без належного досвіду та знань можна дуже легко заплутатися в цих термінах та цифрах навіть при обчисленні пенсії за віком, а що ж тоді казати про пенсії для держслужбовців, науковців, військовослужбовців, чорнобильців, інвалідів та інших особливих категорій громадян… Якщо при розрахунку розміру пенсії без уваги Ви залишите деякі документи, розмір пенсійних виплат може виявитися набагато нижчим, ніж Ви могли очікувати. А тому, щоб не мати сумнівів, доцільно звернутися до фахівців органів Пенсійного фонду України, які не залишить поза увагою жодної цифри.

Страховий стаж обчислюється в місяцях. Неповний місяць роботи, якщо застрахована особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню або добровільно брала участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови, що сума сплачених за цей місяць страхових внесків є не меншою, ніж мінімальний страховий внесок. Якщо сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків є меншою, ніж мінімальний страховий внесок, цей період зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови здійснення в порядку, визначеному правлінням Пенсійного фонду України, відповідної доплати до суми страхових внесків таким чином, щоб загальна сума сплачених коштів за відповідний місяць була не меншою, ніж мінімальний страховий внесок. У разі якщо зазначену доплату не було здійснено, до страхового стажу зараховується період, визначений пропорційно сумі фактично сплачених страхових внесків.

Для обчислення пенсії, для кожного пенсіонера визначається індивідуальний коефіцієнт страхового стажу (в залежності від місяців страхового стажу) та коефіцієнт заробітної плати, який визначається шляхом ділення фактичної заробітної плати застрахованої особи на величину середньої заробітної плати в Україні за відповідний період у розрізі кожного місяця.

Коефіцієнт страхового стажу, що застосовується для обчислення розміру пенсії, визначається із заокругленням до п'яти знаків після коми за формулою (відповідно до ст. 25 Закону):

См х 1,35
Кс = ––––––––, де:
100% х 12

Кс – коефіцієнт страхового стажу;
См – сума місяців страхового стажу;
1,35 - величина оцінки одного року стажу.
Коефіцієнт страхового стажу з урахуванням періодів до набрання чинності Законом не може перевищувати 0,75, а з урахуванням страхового стажу, передбаченого абзацом десятим частини третьої статті 24 Закону, а саме: за кожний повний рік стажу роботи на підземних роботах та на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком №1, до страхового стажу додатково зараховується по одному року, не може перевищувати 0,85.

Приклад1:
Ваш стаж становить 35 років 2 місяці 3 дні.
Для того, щоб визначити коефіцієнт стажу, необхідно спочатку роки перевести у місяці: 35 років х 12 міс. = 420 міс.
Після, необхідно обчислити загальну кількість місяців тривалості стажу
420 міс. + 2 міс. = 422 міс.
Тепер, за вказаною вище формулою, визначаємо коефіцієнт стажу :
422 міс. х 1,35/(100 х 12) = 0,47470 (визначається до п’яти знаків після коми).

Приклад 2:
Стаж становить 57 років 4 місяці 15 днів.
57 років х 12 міс. = 684 міс.
684 міс. + 4 міс. = 688 міс.
688 міс. х 1,35/(100 х 12) = 0,77400
В зв’язку з тим, що коефіцієнт страхового стажу перевищує 0,75 – в розрахунок пенсійної виплати буде враховуватись лише 0,75000.

Приклад 3:
Стаж становить 37 років із них 32 роки робота за списком №1.
37 років + 32 = 69 років.
69 років х 12 = 828 міс.
828 міс. х 1,35/(100 х 12) = 0,93150
В зв’язку з тим, що коефіцієнт страхового стажу перевищує 0,85 – в розрахунок пенсійної виплати буде враховуватись лише 0,85000.

Підготувала Я.М.Кордубан, заступник начальника управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

  •  

  •  

  •  

  •  
-