Вітання голови районної державної адміністрації Віталія Швеця та заступника голови районної ради Анатолія Горобця із Днем захисника України!

13.10.2015 | 18:12
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Шановні захисники України!  Районна державна адміністрація та районна рада щиро вітають всіх із Днем захисника України. Відповідно до Указу Президента України № 806/2014 від 14-го жовтня 2014-го року в Україні, з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості, встановлено свято - «День захисника України», яке тепер відзначається щорічно 14-го жовтня, в день одного з великих православних свят Покрови Пресвятої Богородиці.

Сьогодні захисники України надзвичайно мужні, сміливі та відважні, справжні патріоти своєї держави, адже ризикуючи власним життям, відстоюють право на мирне життя, суверенітет і незалежність нашої Батьківщини. 

У нелегкий для країни час ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові.

Висловлюємо вдячність всім, хто сьогодні вдень і вночі охороняє спокій мирних громадян. Ми знаємо, що більша територія України живе у мирі і спокої саме завдяки вам. Віримо, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави, а мир, достаток і злагода скоро запанують у кожному куточку України, у кожній домівці наших співвітчизників.  

З нагоди свята щиро бажаємо всім захисникам України  здоров’я, щастя, життєвих гараздів, миру і спокою, незламної волі в подоланні труднощів та звершення всіх  мрій і побажань. 

  •  

  •  

  •  

  •  
-