Вітання голови районної державної адміністрації Миколи Довганя до Дня незалежності України

22.08.2013 | 18:42
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Дорогі жителі та гості району!

Щиросердечно вітаю вас із 22-ю річницею незалежності України!         24 серпня 1991 року відбулася найвизначніша подія в історії нашої Батьківщини - Україна виборола право бути насправді вільною, незалежною, самостійною, суверенною державою. Цей день став логічним підсумком тривалої й героїчної боротьби нашого народу за утвердження власної держави. Роки незалежності стали випробовуванням для нас на зрілість, мудрість та стійкість життєвих принципів. Нині ми усвідомлюємо, що творення держави - її сьогодення і майбутнього – наш спільний обов’язок.

Утверджуючи незалежність рідної держави, ми повинні і надалі самовіддано докладати усіх зусиль, душевних поривань для здобуття спільної мети – самодостатньої, багатої, могутньої України!

З нагоди Дня незалежності України бажаю усім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах.

Нехай справжня любов до рідної землі окрилює нас на нові звершення, на нові добрі починання в ім’я незалежної, демократичної, процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. 

Нехай справжня любов до рідної землі окрилює нас на нові звершення, на нові добрі починання в ім

  •  

  •  

  •  

  •  
-