Вітання голови райдержадміністрації Віталія Швеця з нагоди 74-ї річниці вигнання нацистів з України!

26.10.2018 | 08:48
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Дорогі ветерани! Шановні жителі району!Щороку 28 жовтня наша держава відзначає День остаточного вигнання військ нацистів за межі України. Воєнні дії в нашій державі тривали протягом довгих 1225 днів та ночей, проте саме ця подія стала вирішальним чинником розгрому військ гітлерівської Німеччини і її союзників.

«Українські» фронти простягались від Києва до Відня, від Дніпра до Ельби, Праги та Берліну. Український народ воював і на інших фронтах Другої світової війни. Це вони брали участь у вигнанні нацистів із Польщі, Румунії, Угорщини, Болгарії, Югославії, Австрії, Чехословаччини, штурмували Рейхстаг.
Цього дня усі ми висловлюємо слова безмежної вдячності ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам і підпільникам, учасникам національно-визвольного руху та Руху Опору у багатьох європейських країнах. Наша глибока шана тим, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, низький уклін солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, вічна пам’ять і слава кожному, чиє життя забрала війна.
Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.
Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних. Нехай Ваші домівки завжди повняться теплом і достатком, а на серці панує злагода.
Слава Україні!

  •  

  •  

  •  

  •  
-