Вітання голови райдержадміністрації Віталія Швеця та заступника голови райради Анатолія Горобця з Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

09.11.2015 | 08:06
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Шановні працівники культури  та аматори народного мистецтва району!

Повноцінне духовне життя народу неможливе без активної діяльності працівників культури і аматорів народного мистецтва. Колоритним, органічним поєднанням народних традицій з сучасними мистецькими здобутками завжди славилась наша Кельменеччина  – край працьовитих, гостинних, талановитих людей, закоханих у пісню і гарне слово.

Далеко за межами району відомі наші народні аматорські колективи хорового, інструментального, театрального, хореографічного жанру, окремі вокалісти, композитори, музиканти, поети, художники. Всі вони є славою і гордістю Кельменецького району, переможцями багатьох творчих конкурсів і фестивалів районного, обласного та загальнодержавного масштабів.

Виконавча влада, органи місцевого самоврядування роблять все можливе для поліпшення умов праці аматорських колективів, наближення діяльності закладів культури до сучасних вимог, підтримки талановитих митців, забезпечення нашим громадянам доступу до вітчизняних та світових надбань культури і мистецтва.

З нагоди професійного свята від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть щирі вітання, побажання міцного здоров’я і безмежного щастя, родинного тепла і добробуту, прихильності муз, невичерпного творчого натхнення і мистецьких злетів під мирним небом незалежної України.

  •  

  •  

  •  

  •  
-