Вітання голови райдержадміністрації Віталія Швеця та заступника голови райради Анатолія Горобця з нагоди 97-ї річниці Буковинського віча

03.11.2015 | 09:20
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Шановні жителі району! Сьогодні ми відзначаємо 97-у річницю славної події в історії нашого краю – Буковинського віча. 3 листопада 1918 року його учасники прийняли доленосне рішення про входження Північної Буковини до складу Західноукраїнської держави й заявили про своє прагнення об'єднатися з Великою Україною. Цей історичний факт має величезне значення у складному процесі сучасних перетворень.

Буковинське віче задекларувало принцип рівноправності національних меншин на території краю, узагальнивши давні традиції міжнаціональної злагоди та порозуміння між людьми різних мов, звичаїв, культури та традицій, закріпивши у свідомості світової спільноти уявлення про Буковину, як успішну модель міжетнічних взаємин.

Віддаючи данину шани та поваги учасникам і послідовникам Буковинського віча, маємо бути гідними їх мудрих настанов, й надалі  показувати приклад міжнаціональної і міжконфесійної згоди та громадянського спокою.

Шановні краяни, прийміть щирі вітання зі святом! Бажаємо всім  мирного неба над головою, міцного здоров’я, мудрості, виваженості  та  подальших трудових здобутків для  щасливого майбутнього України.

  •  

  •  

  •  

  •  
-