Вітання голови райдержадміністрації Віталія Швеця та заступника голови райради Анатолія Горобця з Днем працівника соціальної сфери

30.10.2015 | 17:51
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Шановні працівники соціально сфери району! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня соціального працівника!

Ви присвятили своє життя добрій та благородній справі - турботі про людей, яким ви щодня допомагаєте здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Ваша професія вимагає не тільки сумлінного ставлення до справи, але й величезного терпіння та вміння співпереживати. За вашу доброзичливість та душевність вам вдячні ветерани війни і праці, пенсіонери, інваліди, діти-сироти, багатодітні, малозабезпечені  сім'ї, безробітні. Така повсякденна увага, підтримка і допомога є важливою складовою реалізації державної соціальної політики, в центрі якої є людина.

Від щирого серця вітаємо вас з наступаючим святом. Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми. З почуттям великої вдячності бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, благополуччя та мирного неба.

  •  

  •  

  •  

  •  
-