Вітання голови райдержадміністрації Віталія Швеця та заступника голови райради Анатолія Горобця з Днем молоді!

26.06.2015 | 18:02
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Шановна молодь Кельменеччини! Районна державна адміністрація  та районна рада щиро вітають вас із Днем молоді. Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, воно  особливе та унікальне, бо саме такою є молодість.

 Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає в самостійне життя, перебуває в постійному пошуку, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Активна громадянська позиція   нашої молоді формує позитивний імідж району ,який, безумовно, гордиться сильним потенціалом своїх розумних, обдарованих дітей. Ми маємо дуже багато юних талантів, переможців різних етапів Всеукраїнських олімпіад, лауреатів високих загальнодержавних конкурсів, молодих дослідників і науковців. Саме вони складають той сильний і якісний потенціал Кельменеччини,  який дає нам надію на утвердження та розвиток. Доля відкриває двері тим, хто не боїться труднощів, помилок, ризику та відповідальності, хто живе не тільки з міркувань зиску, але й за совістю. Тому, саме у вас, представників молодого покоління, є все для того, щоб бути щасливими: свобода, відкритий світ, альтернатива вибору, надзвичайні можливості.

Пам’ятайте: молодість – не вік, а стан душі! Нехай цей стан не залишає вас ніколи!

З нагоди свята бажаємо усім вам міцного здоров’я, здійснення всіх мрій, родинного тепла, успіхів у навчанні та праці. Хай доля буде щедрою на добро, а ваші молодечі одержимість, оптимізм та енергія – невичерпними!

  •  

  •  

  •  

  •  
-