Вітання голови райдержадміністрації Віталія Швеця та заступника голови райради Анатолія Горобця із Днем Гідності та Свободи

20.11.2015 | 15:30
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Шановні жителі району! 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, річниці доленосних для держави подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, коли перші протестуючі вийшли на Майдан Незалежності та продемонстрували тодішній владі  і  всьому світу свою незламну позицію стосовно долі України, її  майбуття.  В цей день віддаємо  належну шану громадянському подвигу, вшановуємо патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

З того часу в історії України відкритонову сторінку, рядки в якій, на жаль, записані і пишуться кров’ю Героїв Небесної Сотні, кращих синів Батьківщинина Сході, в зоні антитерористичної операції.

Будьмо ж гідними їхнього подвигу, стійкими до випробувань, такими, якими були свого часу всі герої, хто мав і має в серці найдорожче – Україну.   Зворотного шляху назад немає, ми повинні прямувати тільки вперед, щоб зберегти вірність і патріотизм.

Хай живе Україна та її вірні сини. Слава Україні! Героям, що стали на захист своєї держави - слава! "Небесній сотні" - вічна память!

  •  

  •  

  •  

  •  
-