Вітання голови райдержадміністрації Віталія Швеця та заступника голови райради Анатолія Горобця з Днем української писемності та мови!

09.11.2015 | 08:12
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Шановні жителі району! Від імені районної державної адміністрації і районної ради  щиросердечно вітаємо всіх з Днем української писемності та мови, яке відзначаємо сьогодні, 9 листопада.  В день пам’яті легендарного Нестора - літописця ми вшановуємо найцінніший скарб народу – рідну українську мову. Духовне багатство нації, як відомо, невіддільне від матеріальних здобутків.

У наш динамічний час реформ загальнонаціональна мова, культура і писемність відіграють виключно важливу роль консолідуючої, об’єднуючої сили для суспільства, яке відносно недавно стало на шлях незалежності і державотворення.

Конституційний і моральний обов’язок кожного з нас – берегти джерельну чистоту і веселкову красу рідної мови, наполегливо розвивати власний культурний рівень, прививати молодому поколінню любов до української мови, сприяти її широкому вжитку у всіх сферах суспільного життя.

Не забуваймо, що без мови немає нації, без нації немає держави, без держави немає майбуття. Зі святом!

  •  

  •  

  •  

  •  
-