Вітання голови райдержадміністрації Віталія Швеця та заступника голови районної ради Анатолія Горобця із Днем пам'яті та примирення та 70-ою річницею Перемоги над нацизмом у Європі

09.05.2015 | 12:39
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Шановні жителі району, ветерани війни!

Цьогоріч Україна вперше відзначає 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення. Це сприятиме консолідації суспільства, налагодженню громадянського взаєморозуміння і примиренню у питаннях національної історії.

8 травня – це день пам’яті про тих, хто не повернувся живими з війни 1939 – 1945 років, день пам’яті за кожним, хто боровся із нацизмом. 9 травня – це день вшанування живих: тих, хто пройшов палаючі стежки Другої світової війни, тих, хто в умовах радянського тоталітаризму, маючи в серці національну ідею, зумів довести, що українці – сильна нація, яка вистоїть перед будь-якими випробуваннями, тих, хто і нині боронить нашу свободу та незалежність.

В ці дні закликаємо низько схилити голови за всіма ветеранами і за тими воїнами, які загинули в різних війнах, у різних конфліктах. Вшануймо пам’ять мільйонів, що стали жертвами Другої світової війни, які полягли за мир та демократію в боротьбі проти диктаторів.

Віримо, що Україна сильна, і в 70-у річницю Перемоги, ми знову переможемо в боротьбі за нашу свободу.

З нагоди пам’ятних дат від імені районної державної адміністрації та районної ради бажаємо всім миру, добра та злагоди, міцного здоров’я, довгих років життя, тепла людських стосунків та родинного затишку.

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

  •  

  •  

  •  

  •  
-