Вітання голови райдержадміністрації Віталія Швеця та заступника голови районної ради Анатолія Горобця з нагоди 1 вересня!

01.09.2015 | 07:58
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Шановні педагогиі батьки,  дорогі учніта  студенти! Від імені райдержадміністрації та районної ради щиро вітаємо вас з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаємоусім школярам, студентам району на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, що ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому – високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Найщиріші слова подяки – вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячнимта мирним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

Зі святом!

  •  

  •  

  •  

  •  
-