Вітання голови райдержадміністрації Віталія Швеця та голови райради Віктора Ілаша з Міжнародним днем медичної сестри!

12.05.2016 | 08:19
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Шановні медичні сестри району! Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо вас з професійним святом - Міжнародним днем медичної сестри!

Медична сестра – це не тільки професія, а й покликання душі. Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються постійною любов’ю та повагою. Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру. Низький уклін і безмежна вдячність вам, шановні медичні сестри, за чуйні серця, врятовані життя, за те, що ви не жалієте сил і часу на боротьбу з недугами, розділяєте і полегшуєте біль і страждання, за відданість обраній професії. Велике вам спасибі за працю, що є запорукою успішної роботи усієї медичної галузі Кельменеччини.

Від щирого серця бажаємо всім, хто присвятив своє життя служінню ідеалам добра та людяності, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у вашій важливій праці. Нехай щастям і любов'ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість.

  •  

  •  

  •  

  •  
-