Вітання голови райдержадміністрації Віталія Швеця та голови райради Віктора Ілаша з Днем матері!

06.05.2016 | 15:47
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Дорогі матері!  Від щирого серця вітаємо вас з одним з найтепліших і найдушевніших свят – Днем Матері, яке ми відзначаємо у другу неділю травня!

Кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї Мами, яка все зрозуміє, пробачить, і завжди любитиме, не дивлячись ні на що.

Саме Матір, її сердечне тепло та ласка для кожної людини назавжди залишаються найдорожчими святинями, що втілюють моральні чесноти, самовідданість, уособлюють незрадливість і самопожертву, символізують життя, родинне тепло, затишок і всеперемагаючу любов.

Не стане слів, аби подякувати за вашу материнську любов, що є для нас вічним пожиттєвим оберегом, за тепло вашого серця, котре завжди готове пробачити і зрозуміти. Спасибі вам за тепло, за ніжність і невичерпну ласку.

У цей святковий день, милі, дорогі матері, прийміть слова вдячності, любові і пошани! Хай у ваших очах не гаснуть усмішки! Добра Вам, міцного здоров’я, радості, щастя  на довгі літа, мирного неба над Україною!

  •  

  •  

  •  

  •  
-