Вітання голови райдержадміністрації Віталія Швеця та голови райради Віктора Ілаша з 71-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Днем пам’яті та примирення

06.05.2016 | 15:44
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

  Дорогі ветерани ! Шановні жителі Кельменеччини!

Щиросердечно вітаємо вас з 71-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Днем пам’яті та примирення !

В ці дні весь світ відзначає цю радісну подію, адже Друга світова війна пройшла чорним смерчем  майже по всіх континентах планети, несучи за собою смерть та горе. Проте в ці страшні воєнні роки лихоліття найбільшої біди зазнала наша Україна, якій випала героїчна та водночас трагічна роль.

У боротьбі з нацизмом українці стали до зброї в лавах Радянської Армії, в загонах Української Повстанської Армії, у збройних силах країн Антигітлерівської коаліції.

В День пам’яті та примирення ми маємо відкинути всі ідеологічні нашарування, які протягом багатьох років роз’єднували наше суспільство, подивитись об’єктивно на перебіг історичних подій та усвідомити, що попри різні політичні погляди учасників тих буремних років об’єднувала одна мета – визволення рідної землі від ворога.  Цієї шляхетної мети досягнуто завдяки героїзму та мужності бійців та командирів радянських збройних сил, учасників партизанського та національно-визвольного рухів, а також трудівників тилу.

Нажаль,  вже два роки Україна проходить чи не найважче за часи своєї незалежності випробування  неоголошеної війни з боку авторитарного правлячого режиму сусідньої Росії. Схід України став ареною бойових дій, гинуть люди. Однак, ми здолаємо і цю агресію, адже сила духу наших українських воїнів, підсилена героїчними прикладами звитяги борців за незалежність нашої держави, є нездоланною.

Шановні ветерани! Низький уклін за ваш подвиг, за порятунок людства від нацизму. Ви завжди будете для нас взірцем патріотизму та самопожертви.

Сьогодні ми дякуємо військовослужбовцям, правоохоронцям, добровольцям, усім небайдужим громадянам, які стали на захист миру, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Світла пам’ять усім загиблим за свободу і незалежність України!

Від імені районної державної адміністрації щиро вітаємо ветеранів, учасників бойових дій, працівників тилу в роки війни, а також усіх жителів Кельменеччини з 71-ю річницею перемоги.

Бажаємо вам, вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

  •  

  •  

  •  

  •  
-