Вітання голови райдержадміністрації Віталія Швеця із 1030-ою річницею хрещення Київської Русі-України!

28.07.2018 | 07:51
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Шановніжителі району! У ці дні вся Україна разом із віруючими-християнами на найвищому державному рівні відзначає доленосну знакову подію. 28 липня, у день величного християнського свята Рівноапостольного Князя Володимира, виповнюється 1030-а річниця хрещення Київської Русі-України. Її відзначення – це прекрасна нагода осмислити пройдений нашим народом тисячолітній шлях, нашу роль в історії Європи та світу.

Понад 10 століть тому князь Володимир у Києві на Дніпрі хрестив киян і свій народ. Важко переоцінити важливість та наслідки тих подій для розвитку Української держави. Саме з хрещенням Русі-України на наших землях починає утверджуватися істинна духовність, виникає державність, яка була однією з найбільш потужних, великих і розвинених цивілізаційних складових Європи у Х столітті.

Утвердження християнства стало фундаментальною основою, на якій виховувалися десятки поколінь, що гідно несли і несуть традиції народу, серед яких любов до Бога та повага до ближнього. Віра завжди була для українців життєдайною силою, яка допомагала вистояти в часи лихоліть і надавала сил рухатися далі на шляху процвітання рідної землі. Звірою в серці продовжують захищати наші захисники територіальну незалежність України від зовнішнього ворога.

Впевнений, що свято хрещення Київської Русі -України об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії.

Сердечно вітаючи жителів району та духовенство, від щирого серця бажаю, нехай цей день допоможе зцілити і об’єднати наші душі у великій вірі до нашого Спасителя, примножувати добробут в кожному домі, давати здоров’я на багато мирних і щасливих років.

Зичу всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров’я, довголіття та Господнього Благословення!

  •  

  •  

  •  

  •  
-