Вітання голови райдержадміністрації Сергія Буняка та заступника голови районної ради Анатолія Горобця з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

06.03.2015 | 09:08
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Любі жінки Кельменеччини!  Дорогі  наші мами, бабусі, сестри, дружини, доньки, кохані!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо вас із цим чудовим святом весни і висловлюємо слова глибокої вдячності. Адже на вашій мудрості, силі та терпінні тримається цілий світ.

Здавна повелося, що жінка в сім’ї – берегиня. Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю і красою. Саме ви оточуєте близьких людей любов’ю і увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов’язані з роботою і родиною, даруєте спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом з нами – чоловіками, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість,працю.

У перед святковий день бажаємо всім жінкам Кельменеччини міцного здоров’я, кохання, добробуту, мирного неба. Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти і звучить музика! Будьте завжди усміхненими, сповненими надій та оптимізму!

  •  

  •  

  •  

  •  
-