Вітання голови райдержадміністрації Миколи Довганя та голови районної ради Дмитра Власова з нагоди Дня захисника Вітчизни

20.02.2014 | 12:52
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Дорогі жителі Кельменеччини! Шановні захисники Вітчизни! Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо всіх із Днем захисника Вітчизни! Цього дня ми віддаємо дань подвигу всіх поколінь нашого народу, які постали оборонцями та визволителями рідної землі. Це день, коли ми вшановуємо свідомий патріотизм і мужність, подвиг заради мирного майбутнього України.  

Перш за все, хочемо висловити глибоку пошану старшому поколінню захисників української землі. Низько вклоняємося нашим ветеранам, які через безжальний вогонь війни впевнено пронесли у своєму серці патріотизм, мужність та любов до Батьківщини.

Цей день – знаменна подія для кожного, хто в той чи інший час віддав свої здоров’я, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди свята бажаємо мужнім захисникам Вітчизни – воїнам та ветеранам Збройних Сил України, учасникам бойових дій на території інших держав, воїнам-миротворцям, фронтовикам та майбутнім захисникам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові. Витримки й нових фахових висот, щастя і родинного затишку кожному з вас!

  •  

  •  

  •  

  •  
-