Відбулося засідання громадської ради при Кельменецькій райдержадміністрації

01.07.2015 | 11:42
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

30 червня відбулося чергове засідання громадської ради при Кельменецькій райдержадміністрації за участю голови райдержадміністрації Віталія Швеця та першого заступника голови РДА Ігоря Урсуляка. Зі вступним словом виступив керівник виконавчої влади району Віталій Швець. Учасники засідання розглянули низку питань порядку денного, серед яких: стан готовності реконструкції мереж  водопостачання в Кельменцях, перспективи завершення його реконструкції; санітарний стан парку відпочинку в Кельменцях, участь громадських організацій у проведенні суботника із благоустрою. Проінформував з цих питань Кельменецький селищний голова Валентин Твердохліб та  начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства Кельменецької РДА Оксана Воронежська.

Через припинення фінансування об’єкт залишився недобудованим, проте водогін й надалі залишається вкрай потрібним для жителів райцентру. З метою збереження об’єкту вирішено взяти його на контроль, організувати найближчим часом зустріч із підрядником, який виконував будівельні роботи та звернутися в облдержадміністрацію з пропозиціями включити проект «Реконструкції зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення в смт Кельменці» до Програми соціально-економічного розвитку Чернівецької області на 2016 рік для його фінансування.  

Про сучасний стан галузі  тваринництва в Кельменецькому районі доповіла заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Світлана Мельник. Як вона повідомила, в районі займається тваринництвом 4 господарства: ТзОВ «Агрофірма «Вілія», ТОВ АТзТ «Мирне», СГК «Бабинський» та ФГ «Украгро». Всього в них нараховується 471 поголів’я свиней, 106 овець, 727 ВРХ, з них 328 корів. В цілому по районі станом на 1 січня 2015 року кількість поголів’я ВРХ, свиней та овець в порівнянні із минулим роком зменшується, ВРХ на 1075 голів, свиней на 1188, овець на 1124, корів на 703 голів.   Голова райдержадміністрації наголосив на важливості розвитку галузі тваринництва, залучення інвесторів та створення нових робочих місць.

Окрім цього, обговорено ряд заходів з підготовки до відзначення в районі  24-ої річниці незалежності України. Членами громадської ради запропоновано в рамках відзначення Дня незалежності України організувати благодійну акцію для наших захисників Вітчизни та прибирання парку відпочинку в райцентрі.

  •  

  •  

  •  

  •  
-