У ТОВ «Серединецьке» проведено виробничу нараду

27.09.2016 | 17:26
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

На даний час у сільськогосподарських підприємствах різних форм власності району проводиться  комплекс  робітпо збиранню пізніх сільськогосподарських культур та проведення основного обробітку грунту.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Серединецьке» засноване у 2004 році. Основним видом діяльності ТОВ «Серединецьке» є надання послуг у рослинництві: облаштування ландшафту та інші. Надання послуг у рослинництві товариство здійснює на орендованих землях на територіях Хотинського, Сокирянського, Кіцманського та Кельменецького районів Чернівецької області.

     У користуванні товариства є ґрунтообробна техніка, сівалки, зернозбиральні комбайни, трактори та автомобілі. На виробничих процесах задіяно 126 працюючих. Це у свою чергу потребує від кожного керівника не тільки великих матеріальних затрат, а й вимагає від нього докласти максимум зусиль для  дотримання працівниками, на кожному робочому місці технологічної та трудової дисципліни, організації робіт відповідно до вимог нормативних актів з охорони праці, належного контролю з боку керівників та спеціалістів з охорони праці за дотриманням працівниками вимог безпеки праці.   

26 вересня 2016 року в ТОВ «Серединецьке»  було проведено  виробничу нараду -зустріч  із працівниками та керівниками всіх структурних підрозділів з питання стану охорони праці на підприємстві з метою запобігання нещасним випадкам на виробництві та профзахворюванням, підвищення рівня безпеки і умов праці.

      На нараді виступив виконуючий директор ТОВ  «Cерединецьке» Герасимюк  С.В., який повідомив присутніх про  мету проведення  наради- зустріччі та  про обов’язки кожного працівника товариства щодо неухильного виконання умов правил внутрішнього трудового розпорядку та робочої дисципліни.

Про роботу системи управління охороною праці на ТОВ  «Cерединецьке»  та її  структурних підрозділах, основними недоліками та заходами щодо покращення функціонування СУОП доповів  інженер з охорони праці  Чайкун Б.Ф. та головний інженер Петренко О.О.

   Із статистикою та аналізом виробничого траматизму в області, районі, порядком проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011р. №1232 та іншими нормативними документами з охорони праці  ознайомив присутніх страховий експерт з охорони праці відділення ВД Фонду ССНВ  Козак В.С.

    Під час наради –зустріччі розглядалися і інші питання організаційного характеру.

Страховий експерт з охорони праці                                       В.Козак

  •  

  •  

  •  

  •  
-