Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції

19.11.2015 | 13:35
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Кабінетом Міністрів України прийнята постанова №179 від 31.03.2015р. «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)». Бюджетні кошти спрямовуються на здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції з числа військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних) та працівників Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, осіб рядового і начальницького складу, військовослужбовців, працівників МВС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, ДСНС, ДПтС, інших утворених відповідно до закону військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність україни і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції, а також працівників підприємств, установ та організацій, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку).

Соціальна адаптація передбачає:

  • працевлаштування демобілізованихучасників антитерористичної операції,які не потребують перепідготовки за новими спеціальностями;
  • перепідготовку демобілізованихучасників антитерористичної операціїза цивільними спеціальностями і їх працевлаштування;
  • співпрацю з громадськими організаціями та фондами, які займаються питаннями соціальної адаптації.

Професійна адаптація – залежно від професії спеціалізоване удосконалення наявних професійних знань, умінь і навичок або оволодіння новими та подальше успішне працевлаштування.

Також повідомляємо, що соціальна та професійна адаптація включає можливість безкоштовного навчання на курсах за професією водія різних категорій.

Для отримання послуг соціальної та професійної адаптації особа повинна мати посвідчення учасника бойових дій (інваліда війни або учасника війни) та документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Виходячи з вищенаведеного, просимо учасників АТО, бажаючих пройти професійну та соціальну адаптацію, звертатися в кабінет №7 управління праці та соціального захисту населення Кельменецької РДА.

 

Головний спеціаліст 

відділу персоніфікованого

обліку пільговиків управління  

праці та соціального захисту населення 

Кельменецької райдержадміністрації                                                                  В.В.Мостова

  •  

  •  

  •  

  •  
-