Сила духу перемагає

16.07.2014 | 10:58
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Як повідомив начальник Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в районі Андрій Білобрицький, нещодавно в приміщенні спортивної зали Буковинського державного медичного університету відбувся I етап спортивних змагання II обласної спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу». Програмою відбірної частини Всеукраїнської спартакіади було передбачено змагання з шести видів спорту — армспорту, бомбаскету(попадання м’ячем у баскетбольну корзину), гирьового спорту, дартсу (влучне кидання дротика), настільного тенісу, шахів. Відділення виконавчої дирекції фонду ССНВ та ПЗ у Кельменецькому районі представляли четверо учасників:
Паламар Олександр Васильович, житель смт. Кельменці – настільний теніс,
Адамчук Анатолій Васильович, житель с. Грушівці – настільний теніс,
Сидорук Василь Миколайович , житель смт. Кельменці – бомбаскет,
Панчук Анатолій Васильович, житель с. Перківці – дартс.
Багато учасників спартакіади показали високі результати, а напружена боротьба часом не поступалася професійним змаганням. Усі учасники змагань отримали дипломи за волю до перемоги, а наш земляк - Адамчук А.В. став переможцем, посівши третє місце з настільного тенісу. Щиро вітаємо його з перемогою!
Цей захід – яскравий приклад того, що жити повноцінним життям, наповненим подіями, новими звершеннями та перемогами, гідний кожен. Незалежно від того, хто посів призові місця, всі учасники – Переможці, адже вони не склали руки та ноги, незважаючи ні на що, продовжили рухатися далі!

  •  

  •  

  •  

  •  
-