Щодо проведення щорічної коопераційної біржі у м. Братислава (Словацька Республіка)

07.09.2015 | 14:33
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Управління міжнародного співробітництва та інвестицій Чернівецької облдержадміністрації повідомляє, що за інформацією Посольства України в Словацькій Республіці, 10 листопада 2015 року у м. Братислава відбудеться проведення щорічного бізнес-форуму «Словацька коопераційна біржа 2015».

Організатором заходу є Словацьке агентство з розвитку інвестицій і торгівлі (SARIO) під егідою Міністерства економіки Словацької Республіки.

Зазначений бізнес-форум користується популярністю серед ділових кіл України, у якому у попередні роки взяли участь підприємці з усіх куточків України.

Учасникам форуму надається можливість провести презентацію своєї продукції, виробничих можливостей, обговорити з потенційними партнерами можливості співпраці, участь у тендерах, пропозиції щодо створення спільних підприємств в таких галузях як машинобудування, автомобільна промисловість, енергетика і сфера інформаційних технологій.

Детальна інформація для потенційних учасників форуму, а також реєстраційна форма  містяться на сайті SARIO:

 http://www.sario.sk/sites/default/files/files/sario-skb-2015-UA.pdf.

Контактна особа SARIO - Мартіна Бабейова, територіальний менеджер SARIO (спілкування можливе російською мовою); телефон: +421 2 58 260 271; електронна пошта: babejova@sario.sk    чи на офіційному веб-сайті SARIO  –  www.sario.sk.

Павол Долги, президент Словацько-Української торгової палати (спілкування можливе російською мовою), телефон: +421915960228; електронна пошта: dolhy@suok.info

Ондрей Сребала, секретар Словацько-Української торгової палати (спілкування можливе російськоюта англійськоюмовами); тел. +421 903 708 156, e-mail:secretary@suok.info, suok@suok.info

О.Кицун, радник Посольства України в Словацькій Республіці, +421259202823, oksana.kytsun@mfa.gov.ua, emb_sk@mfa.gov.ua 

 

Дата проведення: 10 листопада 2015 року

Місце проведення: м. Братислава, Словаччина

Довідково. З 2007 року Біржа є найбільшою міжнародною подією, яка надає майданчик для проведення ділових зустрічей для словацьких та зарубіжних компаній. Біржа є унікальною можливістю знайти надійних партнерів для співпраці та встановити нові ділові відносини.

  •  

  •  

  •  

  •  
-