Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

14.02.2015 | 10:58
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

15 лютого Україна урочисто вшановує учасників бойових дій на території інших держав, а також відзначає 26-у річницю виведення військ колишнього СРСР з Афганістану. З кожним роком все далі в минуле історія відділяє від нас афганську війну. Через її вогонь пройшло майже 700 тисяч чоловік,  серед них 30 відсотків були українці.

Шановні воїни-інтернаціоналісти, від імені голови районної державної адміністрації Сергія Буняка прийміть найщиріші вітання, побажання здоров’я, натхнення, здійснення всіх ваших планів і задумів.Ви – взірець справжнього, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Але сьогодні, на жаль, Україна втягнута в інший, ще складніший конфлікт. Бойові дії розгортаються нині на території нашої держави. І тільки завдяки щоденному подвигу українських воїнів ми, мирні жителі, не чуємо пострілів у себе за вікном. Тож у цей день не можна не згадати і про звитягу тих, хто щодня, ризикуючи життям, виборює наш мир і спокій.

У глибокій шані схиляємо голову перед вами, воїни-інтернаціоналісти, перед всіма, хто зі зброєю в руках змушені захищати Україну сьогодні, перед пам`яттю загиблих. Висловлюємо глибоку повагу батькам, які виховали мужніх синів і дочок.

Миру вам, міцного здоров’я на довгі роки, витримки, сили, мужності та злагоди у родинах.

  •  

  •  

  •  

  •  
-