Рятівна стерилізація

04.07.2014 | 15:36
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Як повідомляє голова Чернівецької обласної громадської організації"Захист тварин" Марта Петращук, на території області, Румунії та Молдови, в рамках Спільної Операційної Програми "Румунія - Україна - Республіка Молдова", реалізовується проект транскордонного співробітництва: "Захист кордонів від небезпек, що поширюються безпритульними тваринами".

Він має на меті скорочення кількості безпритульних тварин гуманними методами, його тривалість - 22 місяці. Одним із заходів проекту є масова безкоштовна стерилізація та вакцинація безпритульних тварин та тих, які знаходяться на утриманні у малозабезпечених сімей. Вже простерилізовано першу партію 100 тварин.

- Кольорова кліпса у вусі собаки – сигнал того, що вона стерилізована та вакцинована проти хвороб, а значить безпечна для оточуючих, - каже М.Петращук. - Стерилізовані тварини стають менш агресивними і, що головне, не підлягають відловлюванню або відстрілу. На жаль, часто місцеві жителі не розуміють, що означають такі кліпси і намагаються їх зняти. Цього робити не можна.

Повідомити про безпритульних тварин, які потребують стерилізації, можна за номером телефону 050-785-81-95.

  •  

  •  

  •  

  •  
-