Робочий візит керівника пенсійної служби краю на Кельменеччину

28.01.2014 | 15:23
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів провів виїзний прийом громадян в селах Путрино та Перківці. Отримати відповіді на хвилюючі питання та поспілкуватися з керівником пенсійної служби області виявили бажання чимало місцевих жителів.

Здебільшого, громадяни зверталися з приводу розміру пенсій та їх зміни відповідно до змін прожиткового мінімуму, порядку перерахунку пенсій та залежність розміру пенсійної виплати від стажу розміру заробітної плати, умов реалізації права на пенсійне забезпечення та на отримання пільг членам сімей загиблих військовослужбовців, цікавились порядком призначення пенсії за вислугу років та перехід з одного виду пенсії на інший.

Посадовець ознайомив сельчан із перспективами подальшого удосконалення механізму пенсійного забезпечення; повідомив про низку заходів, спрямованих на виконання завдань Президента України, які визначені у Національному плані дій на 2014 рік щодо впровадження Програми економічних реформ в Україні. Під час зустрічі із Перковецьким сільським головою Віссаріоном Біликом, обговорив ряд питань щодо сприяння місцевого депутатського корпусу у наповненні бюджету Пенсійного фонду шляхом залучення до сплати всіх страхувальників, заробітчан, незайнятих в різних сферах діяльності працездатних осіб населених пунктів та дотриманні на території сіл інших вимог пенсійного законодавства.

  •  

  •  

  •  

  •  
-