Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні розпочинає реалізацію проекту «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств (МСП)»

15.09.2015 | 14:26
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні розпочинає реалізацію проекту «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств (МСП)» та запрошує членські бізнес-об’єднання МСП висловити свою зацікавленість в отриманні технічної допомоги в рамках Проекту.

Мета проекту – сприяння розвитку сектора МСП шляхом розбудови спроможності членських бізнес-об’єднань (БО) в Україні, що у свою чергу сприятиме активнішому, відповідальнішому, професійнішому та орієнтованому на вироблення політики діалогові між державним і приватним секторами.

Технічна допомога обраним організаціям передбачатиме наступні елементи:
1) Глибинне оцінювання організаційної спроможності БО (організаційна діагностика) з метою виявлення основних перешкод і потреб для розвитку та ефективної діяльності організацій. У процесі діагностики будуть проаналізовані організаційна структура, діяльність з надання послуг членам БО та адвокаційна діяльність. Оцінювання допоможе виявити основні бар’єри, що перешкоджають розвитку організації та підготувати рекомендації щодо їх подолання.

2) Серію тренінгів, присвячених таким темам, як врядування та управління бізнес-об’єднаннями, розбудова ефективної організаційної структури, управління персоналом, фінансовий менеджмент та підзвітність, внутрішня та зовнішня комунікація, робота з членами БО, утримання та залучення нових членів, надання послуг з розвитку бізнесу членам БО, аналіз політики та адвокаційна діяльність.

3) Індивідуальний коучинг для обраних організацій за трьома напрямами: організаційний розвиток, покращення надання послуг членам організації, адвокаційна діяльність та аналіз політики. На основі вироблених рекомендацій в процесі організаційної діагностики будуть розроблені та впроваджені індивідуальні програми з розвитку потенціалу.

4) Фінансова підтримка у формі грантів. Організації зможуть отримати грантову допомогу на основі підготовлених ними проектних пропозицій. Гранти можуть бути спрямовані на розбудову організації, удосконалення врядування, покращення якості надаваних МСП послуг та здійснення адвокаційної діяльності. У процесі впровадження грантових проектів діяльність БО супроводжуватиметься індивідуальним коучингом та дорадчою підтримкою Проекту.

Кінцевий термін подання заявок до 27 вересня 2015 року включно.

Більш детальну інформацію можна отримати за наступним посиланням: http://msb.enarod.org/проон-оголошує-грантову-програму-для/

  •  

  •  

  •  

  •  
-