Про пенсійне страхування для заробітчан

24.04.2013 | 16:34
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Сьогодні багато жителів району  працюють за межами України і не беруть участі у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Таким чином, час їх закордонної праці не може враховуватися при майбутньому призначенні пенсії.

Єдиною можливістю для таких людей  подбати про своє пенсійне майбутнє є підписання договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Для цього їм необхідно особисто звернутися до управління Пенсійного фонду України в районі, або ж  через мережу Інтернет.

За умови сплати страхових внесків весь період добровільної участі зараховуватиметься до страхового стажу. Розміри страхових внесків обумовлюються в договорі і визначаються особою самостійно, при цьому, їх величина повинна бути не менше мінімального розміру страхового внеску. Його  розмір у 2013 році становить: з 1 січня – 398,00 грн.,  з 1 грудня – 422,65 грн. Безумовно, від суми сплачених страхових внесків та розміру страхового стажу буде залежати розмір майбутньої пенсії.

 Громадяни можуть укласти договір про добровільну участь у системі пенсійного страхування, не залишаючи країни, в якій вони працюють. Кошти в іноземній валюті необхідно перераховувати на окремі рахунки Пенсійного фонду України.

Усю необхідну інформацію можна знайти на сайті Пенсійного фонду України www.pfu.gov.uaв розділі «Добровільна участь у пенсійній системі». За тих, хто працює за кордоном, оформити договір про добровільну участь та сплачувати страхові внески можуть також і родичі.

Добровільна участь у системі загальнообов’язкового пенсійного страхування дозволить Вам набути страхового стажу і збільшити майбутній розмір пенсії.

За консультаціями звертайтеся, будь-ласка, зателефонувавши на «гарячу лінію» за № (03732) 2-17-92, 2-19-60, або ж скориставшись послугою Skype– зв’язку: upfu_kelmenci.

                                                                     Тетяна Громик, начальник відділу

                                                               обліку надходження платежів управління

                                                Пенсійного фонду України в Кельменецькому районі

  •  

  •  

  •  

  •  
-