Привітання голови районної державної адміністрації Сергія Буняка та заступника голови районної ради Анатолія Горобця з новорічними та різдвяними святами

30.12.2014 | 08:48
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Дорогі жителі району! Щиро вітаємо вас із наступним Новим 2015 роком та величним християнським святом – Різдвом Христовим!

Минають останні дні старого року. На порозі – світлі новорічні та різдвяні свята, які були й залишаються надзвичайно радісними і хвилюючими у житті кожного з нас. Рік, що минає, був непростим для нашої держави,  повен  досягнень та викликів, розчарувань і нових надій. Але водночас  об’єднав і згуртував українців, навчив  цінувати людське життя та взаємодопомогу. Хочемо подякувати всім, хто  зі зброєю в руках стоїть на сторожі єдності нашої держави, всім, хто наполегливою працею підтримує її у цей складний час.

Бажаємо  щастя, добра та злагоди. Нехай Новий рік принесе нові надії та мрії, Господь береже кожну родину, множить радість та добро. Нехай прийдешні свята принесуть усім Божі та земні щедроти, а дорогу в майбутнє осяває яскрава Різдвяна Зірка!

Світла вам і радості! Благодатного веселого Різдва, щасливого Нового року та миру в кожному домі.

  •  

  •  

  •  

  •  
-