Привітання голови райдержадміністрації Віталія Швеця та голови районної ради Віктора Ілаша з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини!

12.08.2016 | 16:01
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Шановні працівники ветеринарної медицини! Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиросердно вітаємо вас з нагоди професійного свята - Дня працівника ветеринарної медицини.

У ваших руках – складна і відповідальна справа. Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють в цій галузі медицини, – віддані своїй професії, для вас робота – це і покликання, і вічний неспокій, і щоденна копітка праця.

Ви охороняєте територію району від занесення збудників інфекційних хвороб тварин, проводите профілактику, ведете державний нагляд за якістю та безпекою продукції тваринного і рослинного походження. Свідченням цього є епізоотичне благополуччя району.

Сподіваємось, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням будете виконувати поставлені перед вами завдання, дбати про нові професійні здобутки, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю жителів Кельменеччини.

Сердечно бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та благополуччя.

  •  

  •  

  •  

  •  
-