Підбито підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в Кельменецькому районі за 2013 рік

28.01.2014 | 17:00
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Традиційно січень – місяць підбиття підсумків роботи галузей у 2013 році. Так, сьогодні, 28 січня, проведено підсумкову нараду про результати роботи управління Пенсійного фонду України в Кельменецькому районіза минулий рік, участь в якій взяли начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів та перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Карапчієвська.

У виступі першого заступника голови РДА акцентовано увагу на те, що одним з важливих завдань Пенсійного фонду є подальше підвищення якості послуг, які надаються жителям району. Підтвердженням цього є те, що в 2013 році запроваджено прийом громадян місцевим управлінням Пенсійного фонду за принципом «єдиного вікна».  «А вхід до адмінприміщення обладнаний вільним та безперешкодним доступом для громадян з обмеженими фізичними можливостями», - додала посадовець.

У своєму виступі начальник управління Пенсійного фонду України в Кельменецькому районі Тетяна Присакар відмітила, що робота управління протягом звітного періоду була спрямована на реалізацію основних пріоритетів діяльності та заходів  визначених Національним планом дій на 2013 рік  щодо  впровадження  Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». Як наслідок в минулому році досягнуто позитивних результатів в підвищенні рівня пенсійного забезпечення.

Для прикладу вуправліннінадається послуга за допомогою Skype- зв’язку,якою скористалося 12 громадян. З метою покращення інформаційно-роз’яснювальної роботи запроваджено проведення «Днів Пенсійного фонду», цією послугою мали можливість скористатися жителі  всіх сіл району. Проведено 24 виїзди, прийнято 162 особи.

Станом на 1 січня 2014 року кількість отримувачів пенсії в районі становить13799, що на 205 менше, ніж було на відповідну дату 2013року.  Фінансування виплат пенсій проводилося вчасно і в повному обсязі,на що спрямовано 205595,9 тис.грн.,або на 10812,7 тис.грн. більше ніж в 2012 році. За січень-грудень 2013 року призначено 511 пенсійних справ, проведено 479 перерахунків, виплачено 751 допомогу на поховання. Опрацьовано 709 довідок МСЕК.

Управлінням Пенсійного фонду  підписано Тристоронню угоду про співпрацю з районною радою профспілок та районною організацією роботодавців. Основним напрямком чого є співпраця та спільна діяльність у сфері пенсійного забезпечення громадян району. 

У прикінцевому слові Михайло Романів подякував працівникам районного управління за наполегливу роботу протягом звітного періоду, дав оцінку роботі фахівців управління, окреслив нові завдання відповідно до актів і доручень Уряду.  

  •  

  •  

  •  

  •  
-