Перевірте свої персональні дані у списках виборців

23.06.2014 | 10:19
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Завершилися вибори Президента України, і як не прикро, констатуємо той факт, що не всі виборці змогли реалізувати своє виборче право, насамперед, через те, що були пропущені у списках виборців. Всього за період підготовки до президентських виборів до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації звернулося 193 виборця, з них 51 звернення стосувалося включення до Реєстру, 17 – зміни персональних даних, 23 – зміни виборчої адреси, 102 – тимчасової зміни місця голосування. Сьогодні у Верховній Раді України все активніше піднімається питання про саморозпуск та призначення позачергових парламентських виборів. А це означає знову вибори і знову хтось не зможе проголосувати через неякісні списки виборців.

Тому просимо перевірити свої персональні дані у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації. Особливо це стосується тих, кому нещодавно виповнилося 18 років, хто повернувся з-за меж України, а також, хто не знайшов себе у списках виборців на попередніх виборах.

Крім того, з метою полегшення виборцям перевірки своїх персональних даних  Центральною виборчою комісією на сайті Державного реєстру виборців створено он-лайн ресурс “Особистий кабінет виборця”. Для того, щоб перевірити свої персональні дані, слід зайти за адресою www.drv.gov.ua, знайти вкладку “Особистий кабінет виборця” та зареєструватися.

Всі запити виборців, що надійшли  через цей ресурс, незалежно від результату, передаються програмою до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців, який в подальшому аналізує висновки, проводить перевірку персональних даних запитувачів та вносить потрібні зміни до Реєстру.  

Нагадуємо, що звертаючись особисто до відділу ведення Державного реєстру виборців,  при собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.

Адреса відділу ведення: Кельменецька районна державна адміністрація, смт Кельменці,  пл.Центральна, 2, каб. 49.

Довідки за телефоном: 2-04-32.

Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних,  з 8.30 год. до 16.30 год. Обідня перерва: 13.00-14.00.

  •  

  •  

  •  

  •  
-