Павлу Дворському - 60!

31.01.2013 | 10:27
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

       Привітання голови районної державної адміністрації Миколи Довганя та голови районної ради Дмитра Власова співака та композитора Дворського Павла Ананійовича з нагоди 60-річчя від дня народження.

Шановний Павле Ананійовичу! 

         У розквіті життєвого досвіду прийшло до Вас високе і поважне повноліття, що зветься гордо шістдесятилітнім ювілеєм. Це не лише той час, коли підбиваються підсумки зробленого, аналізуються вчинки, оцінюється пройдений шлях. Це новий поступ вперед, увінчаний планами на майбутнє, сповнений надіями і сподіваннями.

Зрілість вимірюється не кількістю років, а тим, скільки радості приніс людям. Ви щаслива людина, бо живете в полоні музики, пісні – найціннішого таланту нашого народу.

         І ми дякуємо Богу, що Ви у нас є. Жителі району гордяться Вами, славетним композитором,народним артистом України.Пишаються тому, що Ваші пісні, як ластівки розлітаються по всьому світу, несучи в собі і материнську ласку, і батьківську любов, і синівський патріотизм, і щирі почуття нев’янучого кохання.

         Кельменецька районна державна адміністрація та Кельменецька районна рада щиро здоровлять Вас із славним 60-річчям від Дня народження. Хай щедре сонце ще довго світить над Вашою життєвою нивою, зігріває кожен день теплом, осяває радістю, наповнює щастям.

       Бажаємо Вам творчого горіння, наполегливості у здійснені мистецьких проектів. Нових репертуарів та палких прихильників, наснаги у подальшій пропаганді української пісні на численних естрадних майданчиках у багатьох континентах світу.  

 

  •  

  •  

  •  

  •  
-