Оздоровлення учасників бойових дій з числа учасників АТО

08.12.2017 | 15:43
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року N 200,  учасники бойових дій з числа учасників АТО  можуть стати на облік в управлінні праці та соціального захисту населення для забезпечення безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів.

На виконання Указу Президента України „Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників АТО“ від 18.03.2015 №1580/2015  та відповідно до бюджетної  програми „Заходи з психологічної реабілітації постраждалих учасників АТО“, а також Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників АТО, затвердженого Постановою КМУ від 31.03.2015 року № 221 вказані особи можуть пройти психологічну реабілітацію. 

За більш детальною інформацією про перелік санаторно-курортних закладів та умови отримання вищезазначених послуг рекомендуємо звернутися до управління праці та соціального захисту населенняза адресою: смт Кельменці, пл.. Центральна, 4, тел 2-07-61, каб. № 6.

 

Головний спеціаліст відділу

персоніфікованого обліку пільговиків

управлінні праці та соціального захисту населення 

Кельменецької райдержадміністрації                                                     К. Пилипчанська

  •  

  •  

  •  

  •  
-