Нові зміни по субсидіях

03.08.2015 | 15:04
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

У Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату ЖКП, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 26 червня цього року внесено зміни, якими передбачено, що громадяни не будуть вказувати доходи в декларації, достатньо буде лише зазначити вид прибутку. При визначенні розміру ЖС до статків родини не будуть зараховуватись одноразова та благодійні допомоги, сплачені аліменти, доходи від розміщення депозитів, грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу, які беруть безпосередньо участь в АТО, допомога на поховання.

Для фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощенну систему оподаткування та є платниками єдиного податку першої групи, до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму встановленого для працездатних осіб, для фіз. осіб – підприємців, що обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку другої групи - двох прожиткових мінімумів, встановленого для працездатних осіб, для третьої групи - трьох прожиткових мінімумів, встановленого для працездатних осіб.

Постановою передбачені й інші зміни.

Прохання для всіх, хто звертатиметься за призначення субсидій звірити свої особові рахунки в організаціях надавачах послуг – РЕМі та ПАТ “Чернівцігаз”.

За детальним роз’ясненням прохання звертатися до спеціалістів управління праці та соціального захисту населення, або по тел. 2-06-61, 2-04-73.

Начальник відділу управління праці та                                                                       соціального захисту населення райдержадміністрації                                        В.Синюк

  •  

  •  

  •  

  •  
-