На новоствореному підприємстві проведено навчання з питань охорони праці

04.08.2015 | 12:32
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства, а дотримання законодавства у сфері охорони праці, розвиток культури охорони праці у суспільстві стане запорукою збереження здоров’я працівників та найціннішого – людського життя.

У відповідності до вимог  статті 18 Закону України «Про охорону праці» працівники під час прийняття на роботу і в процесі роботи повинні проходити  на підприємстві за рахунок роботодавця інструктажі,  навчання   та перевірку знань з питань охорони праці, надання першої допомоги потерпілим від нещасних випадків, а також правил поведінки у разі виникнення аварії. Відповідальність за організацію і здійснення інструктажів,    навчання та перевірки знань працівників з питань охорони праці  покладається  на роботодавця.

Саме тому, протягом липня 2015 р. у новоствореному підприємстві ТОВ «Кельменбуд» керівник Довгань Л.М., було проведено навчання та перевірка знань з питань охорони праці із працівниками, які зайняті  на  роботах  з підвищеною небезпекою або там, де є потреба у професійному доборі.

А вже  31 серпня 2015 року по закінченню навчання, на базі відділення Фонду ССНВ комісією з перевірки знань з питань охорони праці, була проведена підсумкова атестація працівників підприємства по  перевірці знань законів і нормативно-правових актів з охорони праці, гігієни праці, надання першої медичної допомоги потерпілим, електробезпеки, правил пожежної безпеки та безпеки праці в галузі  у відповідності до програми навчання посадових осіб і спеціалістів з питань охорони праці, затвердженої наказом Державного комітету України по нагляду за охороною праці.

У роботі комісії з перевірки знань з питань охорони праці прийняли участь начальник відділення Андрій Білобрицький та страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у Кельменецькому районі Віктор Козак. 

  •  

  •  

  •  

  •  
-