На Кельменеччині відзначено 74-ю річницю вигнання нацистів з України

26.10.2018 | 09:56
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Сьогодні, 26 жовтня, напередодні відзначення 74-ї річниці вигнання нацистів з України, в Кельменцях відбулася урочиста церемонія покладання корзин квітів до  Братської могили, пам’ятника загиблим воїнам односельчанам та пам’ятника радянським воїнам 163-ої і 133-ої стрілецьких дивізій.

Центральними вулицями райцентру пройшлася урочисто-траурна хода за участі керівництва району - голови районної державної адміністрації Віталія Швеця, голови районної ради Віктора Ілаша, заступника Кельменецького селищного голови Володимира Шенчуковського, трудових колективів установ та організацій  району, громадськості.

Хвилиною мовчання було вшановано світлу пам’ять  про полеглих, усіх, хто доклав неймовірних зусиль для визволення України.

Пам’ятаємо, про визначну роль України та українців у здобутті перемоги антигітлерівської коаліції над нацизмом, жертовність нашого народу. Висловлюємо слова безмежної вдячності ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам і підпільникам, учасникам національно-визвольного руху та Руху Опору у багатьох європейських країнах.  

Український народ вистояв і переміг під час Другої світової війни. І сьогодні готовий зі зброєю в руках рішуче відстоювати незалежність та територіальну цілісність держави. Завдячуючи прикладу героїв Другої світової війни, нинішні захисники України до останнього відстоюють свою країну на Сході нашої держави. Вони – справжні воїни і ми низько схиляємо голови перед їхнім подвигом.

28 жовтня 1944 р. ворога було вибито з усієї територї Закарпатської України. Битва за визволення України тривала довгих та важких 1225 діб.

  •  

  •  

  •  

  •  
-