Голова райдержадміністрації Віталій Швець провів чергову апаратну нараду

29.10.2018 | 17:07
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Сьогодні, 29 жовтня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Швеця відбулася щотижнева апаратна нарада з першим заступником голови, керівником апарату, начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, на якій розглянуто питання життєзабезпечення району.
Під час наради обговорено стан виконання планових бюджетних показників, проходження реформи первинної медичної допомоги в районі, проведення сільськогосподарських робіт, початок опалювального періоду в бюджетних установах та організаціях, початок осінніх канікул в освітніх закладах району, стан призначення субсидій на осінньо-зимовий період, виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, виконання урядової програми «Доступні ліки», проходження осіннього призову на строкову службу, обстеження неблагополучних сімей, проведення профілактичних рейдів, перевірку використання цільових коштів, підготовку до відзначення в районі 100-річчя Буковинського віча та Дня працівників соціальної сфери, інше.
Кожен з присутніх доповів про основні напрямки своєї роботи, зазначивши проблемні питання та пріоритети у роботі на поточний тиждень.
Начальник фінансового управління райдержадміністрації Марія Карапчієвська повідомила про те, що забезпечено фінансування за використані енергоносії, 7 сільських рад вже мають річне виконання бюджетів.
Головний лікар КНП «Кельменецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Дмитро Дмитрук повідомив, що з сімейними лікарями укладено 22240 декларацій, зареєстровано 111 випадків на ГРВІ.
Начальник відділу агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Василь Ганжелюк інформував про сільськогосподарські роботи, які тривають із збирання пізніх культур та підготовки ґрунту.
Заступник головного лікаря з лікувальної роботи КУ «Кельменецька центральна районна лікарня» Петро Москалюк повідомив про початок опалювального періоду в установі.
Голова районної державної адміністрації Віталій Швець зупинився на нагальних питаннях, що потребують термінового вирішення. Звернув увагу на належне функціонування бюджетних установ у осінньо-зимовий період, забезпечення піщано-сольовою сумішшю для підсипання доріг у зимовий період, участь у проектах для залучення інвестицій на соціально-економічний розвиток населених пунктів, дотримання правил з охорони праці, обстеження одиноких громадян, малозабезпечених сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах з метою вивчення їх потреб в паливі та продуктах харчування.
За результатами наради голова райдержадміністрації дав ряд усних відповідних доручень.

  •  

  •  

  •  

  •  
-