До уваги забудовників житла та продавців нерухомості!

19.08.2015 | 17:02
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Комісія з питань будівництва (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують покращення житлових умов при обласній державній адміністрації, розпочинає процедуру закупівлі житла зазначеній категорії населення.

      Забудовникам житла та продавцям нерухомості пропонуємо подавати цінові пропозиції про наявність у продажу житла на первинному та вторинному ринках нерухомості із зазначенням загальної площі та вартості 1 метра квадратного.

      Необхідно звернути увагу, що під час визначення вартості житла враховуються витрати, пов’язані з оформленням права власності та сплатою передбачених законодавством податків і зборів (обов’язкових платежів).

       Інформацію щодо цінових пропозицій потрібно подавати в управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (смт Кельменці, пл. Центральна, 4, e-mail:  upszn7706@ukr.net) та в Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації (м.Чернівці вул.Головна, 245, e-mail: gupszn@ukr.net).

  •  

  •  

  •  

  •  
-