ДО УВАГИ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ!!!

16.12.2013 | 14:14
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Завершується зміна КВЕДу-2005 на КВЕД-2010 .

До кінця 2013 року всі підприємці та юридичні особи повинні пройти перереєстрацію видів своєї економічної діяльності. Для приведення видів економічної діяльності відповідно до КВЕД-2010 фізичним особам-підприємцям та уповноваженим особам юридичних осіб необхідно звертатися до державних реєстраторів реєстраційних служб районних, міських управлінь юстиції із відповідними документами, а саме:

1. Фізичні особи-підприємці подають: – реєстраційну картку на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (Форма № 11), яка в переліку змін, що вносяться до відомостей про фізичну особу-підприємця, містить поле «зміна видів діяльності, що здійснює фізична особа-підприємець».

2. Юридичні особи подають: – реєстраційну картку на внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (Форма № 4) – у випадку зміни видів економічної діяльності видами економічної діяльності з їх переліку, зазначеними в установчих документах юридичної особи; – або реєстраційну картку на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної (Форма № 3) та пакет документів відповідно до вимог статті 29 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» – у випадку необхідності внесення змін до установчих документів юридичної особи у зв’язку із змінами видів економічної діяльності.

Перелічені вище документи державному реєстратору можна також надіслати поштою, проте важливо пам’ятати, що в такому випадку справжність підпису заявника на реєстраційній картці повинна бути нотаріально засвідчена. Зміна видів економічної діяльності проводиться безкоштовно.

  •  

  •  

  •  

  •  
-