До уваги інститутів громадянського суспільства!

19.01.2015 | 14:14
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2014 № 688 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996», ініціативна група повідомляє про початок прийому заяв від інститутів громадянського суспільства щодо участі в установчих зборах для формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації.

Установчі збори відбудуться 12 лютого 2015 року о 9 годині в малому залі засідань районної державної адміністрації каб. 11 (пл. Центральна, 2).

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

  • рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
  • копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється.

Документи  приймаються  в електронному та паперовому варіантах  до 2 лютого 2015 року включно з 08:00 до 17:00 год. (крім обідньої перерви з 13:00 до 14:00 год., вихідних та святкових днів) за адресою: 60100, пл. Центральна, 2 смт Кельменці 28 каб., контактний телефон 2-05-27, e-mail: politic2007@meta.ua

Відповідальна особа – член ініціативної групи Інна Раренко

Ініціативна група з підготовки та проведення

установчих зборів для формування нового складу

громадської ради при районній державній адміністрації

  •  

  •  

  •  

  •  
-