Для жителів Автономної Республіки Крим діє номер телефонної «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ»

20.12.2017 | 11:32
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Управління праці та соціального захисту населення Кельменецької районної державної адміністрації повідомляє, що громадяни, які приїхали з Автономної Республіки Крим та м.Севастополь з приводу для тимчасового розміщення та проживання можуть звертатися за довідками на номер «гарячої» телефонної лінії: (03732) – 2-04-70. 

 

За повідомленням департаменту соціального захисту населення Чернівецької облдержадміністрації, громадянам, які приїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополь для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України.
При собі необхідно мати паспорт, посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика; довідку про присвоєння ідентифікаційного коду. Для отримання допомоги в Чернівецькій області біженці можуть звернутись за телефоном «гарячої лінії» з 9.00 до 18.00 год. у робочі дні (03722) 55-15-08, а у позаробочий час - (03722) 51-30-10, та до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації (03722) 4-56-17.
Окрім цього, у органах допомоги фахівці надають необхідну інформацію, зокрема, щодо питань розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах та щодо працевлаштування.
Також додається інформація щодо поселення сімей з АР Крим та м. Севастополь у Чернівецькій області та м. Чернівці.

 

 

Інформація для осіб, що отримують матеріальне забезпечення за рахунок фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, які приїхали для тимчасового перебування з Автономної Республіки Крим та м.Севастополь

            Для вирішення питання одержання матеріального забезпечення необхідно звернутися до найближчого робочого органу Фонду з тимчасової втрати працездатності (районної, міжрайонної, міської, виконавчої дирекції відділення Фонду) за місцем Вашого тимчасового перебування.

            Основні документи, які необхідно мати при собі це:

  • паспорт;
  • довідка про присвоєння ідентифікаційного коду;
  • трудова книжка (при наявності);
  • листок непрацездатності, за яким особа не отримала матеріальне забезпечення за місцем роботи (при наявності);
  • довідка про заробітну плату (при наявності);
  • довідка про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та інформацію про сплату єдиного внеску (при наявності).

У разі відсутності первинних документів робочі органи допоможуть зібрати необхідну інформацію та документи для отримання страхових виплат.

Робочі органи Фонду в Чернівецькій області розташовані за адресою: Кельменецька РВД, вул. Сагайдачного 17, тел. (03732) 2-10-82.

Телефон «Гарячої лінії» Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності 0-800-501-892.

ІНФОРМАЦІЯ для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополь

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо, Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності): - паспорт; - посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика; - довідка про присвоєння ідентифікаційного коду. Там Вам також допоможуть отримати інформацію з усіх питань, які хвилюють Вас на даний час, зокрема з питань розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування.

З усіх цих питань Ви можете БЕЗКОШТОВНО (зі стаціонарних телефонів) звернутися за телефоном "гарячої лінії": 0 800 507 309

Крім того, для отримання допомоги Ви можете звернутися на "гарячу лінію": Пенсійного фонду 0 800 503 753

Державного центру зайнятості 0 800 505 060 730 – з мобільного телефону Фонду соціального страхування з тимчасовою втрати працездатності 0 800 501 892 телефон довіри Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань 0 800 501 383

Додаткову інформацію можна отримати на сайті Мінсоцполітики України www.mlsp.gov.ua

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ ТА МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ

Уважаемые крымчане!
Государственная служба занятости готова содействовать Вашему трудоустройству!
Вам обязательно помогут в:
· поиске подходящей работы – временной и постоянной;
· получении информации и консультаций относительно сферы занятости;
· участии в общественных оплачиваемых работах;
· профессиональной подготовке, переподготовке и повышении квалификации, в частности с выдачей ваучера для возрастной категории «45+»;
· получении статуса безработного.
Если Вы ищете работу, обратитесь в ближайший центр занятости.
В государственной службе занятости единая, уникальная база вакансий по всей Украине. Регистрация в центре занятости проводится независимо от зарегистрированного места Вашего проживания или пребывания.
Для регистрации следует иметь:
· паспорт гражданина Украины;
· учетную карточку налогоплательщика;
· трудовую книжку;
· документы об образовании;
· военный билет (в случае необходимости).
Государственная служба занятости все услуги предоставляет БЕСПЛАТНО.
Пожалуйста, за более детальной информацией обращайтесь в любой удобно расположенный для Вашего посещения центр занятости.
Воспользуйтесь бесплатными сервисами государственной службы занятости:
информационно-справочной телефонной системой 0-800-50-50-60 (со стационарного телефона)
730 (с мобильного телефона)
Интернет-порталами:  www.dcz.gov.ua и www.trud.gov.ua
Государственная служба занятости всегда готова помочь Вам!

  •  

  •  

  •  

  •  
-