Для зацікавлених суб’єктів підприємницької діяльності району!

13.10.2015 | 10:12
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України 28 жовтня 2015 року розпочинається конкурс на участь у Програмі Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для управлінських кадрів «Fit for Partnership with Germany» на 2016 рік.

Програма передбачає набуття менеджерами міжнародних управлінських компетенцій, які сприятимуть співробітництву українських і німецьких підприємств, а також налагодження контактів і стійкий розвиток кооперації між підприємствами України та Німеччини. Учасники програми отримають інформацію, знання, навички і міжкультурні управлінські компетенції, що допомагатимуть розвивати співпрацю з німецькими компаніями. Вони також матимуть можливість безпосередньо ознайомитись з німецьким обладнанням і технологіями та встановити прямі контакти з німецькими компаніями.

Цільові групи Програми – українські підприємства як об'єкти зовнішньоекономічної діяльності, власники, керівники вищої та середньої ланки українських підприємств, орієнтованих на зовнішньоекономічну діяльність (що мають потенціал ЗЕД), а також управлінці установ, що відповідають за технічне і технологічне забезпечення підприємств комунальної форми власності.

Участь у Програмі здійснюється за рахунок німецької сторони.

Більш детальну інформацію можна отримати, звернувшись до контактних  осіб: Мінекономрозвитку – Борисюк Тетяна, тел. (044) 5285430, е– mail:tania.borisiuk@gmail.com; Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ)– Світлана Степащенко, тел. (044) 2284254 (53), (044) 5313056, e– mail:Svetlana.stepashchenko@giz.de.

  •  

  •  

  •  

  •  
-