Діти віком до 16 років в нічний час в закладах для розваг можуть перебувати тільки під наглядом дорослих

09.07.2013 | 18:42
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

8 червня 2013 року на території України набув чинності ЗУ « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування у нічний час».

Таким чином, ЗУ «Про охорону дитинства» був доповнений статтею 20-1, де вказано, що діти віком до 16 років з 22 до 06 години можуть перебувати у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування лише в присутності принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність.

Власники таких закладів, та уповноважені ними особи зобов’язані вживати заходів щодо недопущення у такі заклади з 22 до 06 години дітей до 16 років без супроводження їх законними представниками.

Власники закладів та уповноважені ними особи мають право у період з 22 до 06 години вимагати у відвідувачів таких закладів документ, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку.

Так, порушення встановленого законом порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування, - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб, власників підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності, від 340 до 850 грн. А в разі повторного вчинення такого правопорушення на протязі року, сума штрафу складатиме від 850 до1700 гривень.

  •  

  •  

  •  

  •  
-